Gizlilik Politikası

Sayın Müşterilerimiz,

Gizlilik politikamızı size aktarmaktan memnuniyet duyarız. Firmamıza üye olmak için sağladığınız tüm bilgiler, tarafımızca kesinlikle 3. parti firmalar veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üyelik sırasında verdiğiniz bilgilere sadece siz erişebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz sürece, başkalarının sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bu gizlilik politikası, çevrimiçi etkinliklerimiz için geçerlidir ve Uygunstock web sitesini ziyaret edenlerin paylaştığı ve/veya topladığı bilgilerle ilgili olarak geçerlidir. Bu politika, çevrimdışı veya bu web sitesi dışındaki kanallar aracılığıyla toplanan bilgiler için geçerli değildir.

Gizlilik politikamız, Gizlilik Politikası Oluşturucu'nun yardımıyla oluşturulmuştur. Web sitemize üye olduktan sonra, gizlilik politikamızı kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Bir hesap için kaydolduğunuzda, iletişim bilgileriniz dahil olmak üzere adınız, şirket adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi bilgileri isteyebiliriz. Bu bilgilerin istenme nedeni, değerli müşterilerimiz olduğunuz için hesap kaybı veya benzer durumlarda sizinle iletişime geçebilmemiz ve daha iyi hizmet sunabilmemiz içindir.

Herhangi bir soru veya sorunla karşılaştığınızda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizin memnuniyetiniz ve bilgilerinizin gizliliği, Uygunstock firması olarak önceliğimizdir.

Saygılarımızla,

logo